Що робити

Велика несправедливість, мародерство чиновників на усіх рівнях так званої влади, об’єднали нас і зібрали на цьому Майдані. Загадковим і неймовірним здається владі що мільйони людей піднялися по всій країні на мітинги. І вони ніяк не можуть збагнути, чому мільйони і мільйони українців єднаються. У них це не вкладається у голові, як це може відбуватися не за наказами чиновників. Сьогодні вони обманюють самі себе, тому що не чиновники нам віддають накази, це ми віддаємо накази. Ми – це народ України.

Ми, український народ є Єдиним Джерелом Влади. Це ми безпосередньо здійснюємо владу. Не держава керує нами. Це ми керуємо державою і тільки ми, народ України будемо визначати напрям розвитку держави. Ми  і тільки ми будемо розпоряджатися нашою землею і усім що на ній і в ній знаходиться. 

Сьогодні вже три  місяці як ми стоїмо на Майдані у Києві і по інших містах нашої країни. Нами взялися керувати представники так званої опозиційної влади. Але вони своїми незграбними і нещирими діями уже скомпрометували наші прагнення і довели суспільство до людських втрат. Та й за своєю суттю вони із самого початку не були спроможні вирішити кричущі проблеми нашого суспільства. Тому що ці проблеми перебувають зовсім в іншому вимірі, зовсім в іншій площині. Народ України було МАКАБРИЧНО ЗГВАЛТОВАНО як ВЛАДОЮ так і ОПОЗИЦІЄЮ. Народ України, який є, Єдиним Джерелом Влади, у шахрайський спосіб було відсторонено, усунено від влади.

Опозиційні поводирі нам говорять, що потрібно перезавантажити владу. Але ж влада – це система. І от, скажіть будь-ласка, якщо на комп’ютері у системному блоці повно вірусів і старе програмне забезпечення, то коли його хтось перезавантажить, вимкне та знову увімкне, наприклад Янукович, Яценюк чи Тягнибок – від цього щось зміниться? Очевидно що ні! Виникає питання: ЩО РОБИТИ?

 Для того щоб Народ України у сьогоднішніх умовах міг розвиватися, жити нормально і відповідати на всі сучасні виклики, він сам повинен розпоряджатися своєю долею – тобто мусить повернути собі своє природне право – право ЄДИНОГО ДЖЕРЕЛА ВЛАДИ.

 

Але це право починається не від зверхників, що сидять на самій горі і з цієї гори тільки дивляться на нас, а від самої малої території, від найменшої територіальної громади, яка є фундаментом усієї Української Держави. 

Мета:

1.     Децентралізувати управління територіальними ресурсами і майном, відновити правовий баланс «Народ – Самоуправління – Держава». Демонтувати олігархічну систему влади та здійснити націоналізацію стратегічних галузей і об’єктів країни.

2.     Переорієнтувати вектор соціально-економічного розвитку на процеси формування конкурентоздатного населення, спроможного розв’язувати найскладніші завдання сучасної цивілізації. Забезпечити високі стандарти життя громадян України, спрямувати всі ресурси держави на забезпечення їхнього матеріального та духовного добробуту. 

3.     Реорганізувати інститути державної влади та управління, узгодивши їх з трьохсуб’єктною системою влади на чолі з Територіальною Громадою України.

Як ми створюємо первинний суб’єкт прямої народної влади?


 

 

Загальні збори громади

 

Право створювати будь-які адміністративні структури місцевого самоврядування гарантується громаді Європейською хартією місцевого самоврядування. Створення територіальної громади нижчого рівня здійснюється ініціативною групою шляхом скликання загальних зборів мешканців відповідної території або шляхом їх письмового опитування, можливо через Інтернет. У такий спосіб відбувається створення територіальної громади як юридичної особи  публічного права власності. Так само обираються керівні органи громади і приймається її  статут (мала конституція громади). Статут визначає правовідносини у самій громаді та її зовнішні стосунки. До Статуту Громади можуть бути записані будь-які норми, що стосуються безпосередньо їхньої власності. Громада вносить зміни до Статуту на загальних зборах за потребою. Голосування проводиться за обов'язкової присутності більшості (50% +1) жителів адміністративно-територіальної одиниці безпосередньо або через громадських представників.